Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urodzinowej.
Proponujemy kilka ciekawych rozwiązań spędzenia tego wyjątkowego dnia dla najmłodszych.
Czeka świetna zabawa!

Przygotowaliśmy dla Was kilka scenariuszy tematycznych. Każde dziecko może wybrać, jak ma przebiegać jego święto. Jeśli proponowane przez nas tematy nie spełniają oczekiwać Waszych pociech, możemy zrealizować scenariusz na zamówienie. Jednak bez względu na temat, wszystkie urodziny w Akademii przebiegają następująco:

  • Przyjęcie trwa 2 godziny lub 2,5 godziny
  • Cena obejmuje 10 dzieci (możliwość dopłacenia za kolejnych gości)
  • Zapewniamy animatorów, którzy prowadzą zabawę przez cały czas trwania urodzin
  • Przygotowujemy zaproszenia dla gości, talerzyki, kubeczki, sztućce i serwetki
  • Istnieje możliwość zamówienia urodzin z pełną obsługą, podczas której zapewnimy poczęstunek
  • Na naszych urodzinach dzieci mogą zostać bez opiekunów, lub z opiekunami (co ustalamy wspólnie podczas rezerwacji urodzin)
  • Koszt standardowych urodzin za 2 godz. – 390 zł (2,5 godz. – 450 zł). Dopłatę za ewentualną organizację poczęstunku i tortu ustalamy indywidualnie. Dopłata za gości to 10 zł od dziecka.
Nasze scenariusze:
1. Urodziny z robotami 

Twoje dziecko lubi konstruować i budować? Jest zafascynowane  robotami? To mamy doskonałą propozycję na spędzenie urodzin. Wraz z grupą przyjaciół stworzymy własne roboty LEGO! Świat dziecięcej wyobraźni i kreatywności stoi otworem!

2. Dookoła świata
3. Urodziny w kosmosie

Pięć, cztery, trzy, dwa, jeden… I wystartowaliśmy naszym statkiem kosmicznym w niezapomnianą podróż! Kosmos stoi przed nami otworem! Zobaczymy jak wygląda Ziemia z kosmosu i dowiemy się co to jest grawitacja. Za pomocą eksperymentów rozwiążemy największe zagadki, które czyhają na nas w kosmosie. Odwiedzimy różne galaktyki, gwiazdy, Słońce i planety. Zastanowimy się również czy istnieją kosmici. Urodziny w kosmosie czas zacząć!

4. Urodziny z bohaterem

Każde dziecko ma swojego bohatera! Czasem jest to Zorro, czasem Spiderman, a może nawet Shrek. Chcielibyśmy stworzyć taki wymarzony świat dla młodego człowieka, aby poczuł się jak swój idol. Czekamy na informację od rodziców, jaki bohater to ulubieniec dziecka po czym takie urodziny zostaną specjalnie przygotowane, aby wgłębić się w ten świat. Przed nami konkurs wiedzy o bohaterze, zabawy sprawnościowe i rozwijanie kreatywności. Wspólnymi siłami będziemy musieli również rozwiązać łamigłówkę, którą dostaliśmy w liście on bohatera. Na pewno nam się uda! Zarezerwuj!

Takie urodziny to niezapomniana przygoda, która zdarza się tylko raz do roku!

Każdy z przewodnich tematów ma w programie masę zabaw, konkursów z nagrodami, ciekawostek i co najważniejsze dzieci uczestnicząc w takich urodzinach dowiadują się wielu ciekawych rzeczy. Uczymy się w trakcie zabawy! Każde dziecko może wybrać, jak ma przebiegać jego święto. Jeśli proponowane przez nas tematy nie spełniają oczekiwać Waszych pociech, możemy zrealizować scenariusz na zamówienie.